سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
اجرای سومین مرحله اردوی جهادی و طرح ویزیت رایگان نیازمندان در سروستان
1400/03/24
سومین مرحله از اردوی جهادی و طرح ویزیت رایگان نیازمندان با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سروستان در بیمارستان شهدای این شهرستان اجرا شد.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه گفت: این طرح که در سه جمعه متوالی در بیمارستان شهدا صورت گرفت پزشکانی با تخصص های قلب و عروق، چشم پزشک، ارتوپدی، کودکان، داندانپزشکی، متخصص جراحی پلاستیک، داخلی، زنان و زایمان، گوش،حلق و بینی از طرف ناحیه مقاومت بسیج و پزشکان عمومی، ماما و کارشناس آزمایشگاه از طرف شبکه بهداشت و درمان به مداوای بیماران نیازمند پرداختند.
 
 
 
دکتر "فاطمه عزیزی" افزود: پایش سلامت بیماران و مراجعه کنندگان در قالب کنترل فشار خون، کنترل قند خون و ارجاع افراد در معرض خطر بیماریهای قلبی عروقی و دیابت به سطح تخصصی، بصورت رایگان انجام گردید.
 
 
 
او ادامه داد: شایان ذکر است در این طرح بیش از 600 ویزیت انجام شد و اطلاع رسانی اجرای برنامه های سلامت میانسالان و سالمندان در مراکز بهداشتی درمانی سطح شهرستان در قالب توزیع تراکت انجام شد.
 
 
همچنین در طول اجرای برنامه فرمانده ناحیه مقاومت سروستان به همراه امام جمعه شهرستان و مسئول اجرایی فرمانداری از این برنامه بازدید و از پزشکان مستقر در این طرح تقدیر کردند.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/24
تعداد بازدید:
77
نویسنده:
میرزاییان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal