سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سروستان
1400/03/03
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سروستان با حضور دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر استان در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان برگزار شد.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر استان هدف از برگزاری این جلسه را ارائه گزارشات اقدامات انجام شده در سال گذشته و طرح ها و برنامه های سال جاری دانست و گفت: علی رغم تصور عموم که اعتیاد به مواد نتیجه مستقیم بیکاری و عدم اشتغال می باشد، با توجه به آمارهای موجود، برخی مصرف کنندگان در حوزه کارگری و کارمندی می باشند، لذا می بایست در این حوزه نیز برنامه های عملیاتی جامع و کاربردی ارائه و اجرا گردد.
 
 
 
مهندس"سلیمان کرمی" پس از بررسی و تحلیل وضعیت شهرستان و عملکرد کمیته‌های زیر مجموعه کمیته پیشگیری از اعتیاد، کمیته مقابله با مواد مخدر و کمیته درمان اعتیاد، افزود: به دلیل در دسترس بودن آمارهای واقعی و تحلیل های کارشناسانه در سال های اخیر و همچنین فراهم شدن زمینه های مساعد، کار در حوزه های مرتبط با مواد مخدر نسبت به قبل سهولت یافته، اما آنچه در شرایط کنونی لازم است نوآوری و ابداع در روش ها، محتوا و برنامه‌های آموزشی، اطلاع رسانی ها و ایجاد حساسیت در جوانان و والدین، همچنین توانمندسازی این قشر می باشد.
 
 
 
وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های ارگانها و ادارات مرتبط شهرستان در سه گروه پیشگیری، مقابله و درمان مواد مخدر شهرستان بر اثربخشی و بازدهی بهتر در حوزه پیشگیری نسبت به درمان و در نتیجه صرف انرژی و طراحی برنامه های بیشتر در این زمینه خصوصا در سطح مدارس تاکید کرد.
او در اخر خاطر نشان کرد: شورای هماهنگی مواد مخدر استان، در جهت پیشبرد اهداف شورای شهرستان، از هرگونه همکاری و مساعدتی دریغ نمی کند.
این جلسه با حضور فرماندار، معاونان فرماندار، شورا و روسای ادارات درگیر با مواد مخدر همچنین سرپرست و کارشناس مسوول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان سروستان در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/03
تعداد بازدید:
110
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal