سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حوزه امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم در سروستان
1400/02/29
کارشناسان شبکه بهداشت و درمان سروستان، بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حوزه امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم نظارت کامل دارند.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، مسوول واحد آموزش مدارس شبکه با اشاره به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برگزاری امتحانات گفت : با آغاز برگزاری امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم، تمامی آموزش ها و اقدامات لازم برای برگزاری یک امتحان مطمئن و بهداشتی با اجرای کامل دستورالعمل های بهداشتی در حوزه های برگزاری با همکاری آموزش و پرورش شهرستان، در نظر گرفته شده است.
 
 
 
"رقیه محسنی" با تشکر از همکاری دانش آموزان و خانواده ها افزود: همکاری خانواده ها کمک خوبی در برگزاری آزمون ها بوده زیرا همه دانش آموزان با داشتن ماسک در حوزه ها حضور یافته اند اگر دانش آموزی هم فاقد ماسک باشد تدابیر لازم برای آنها در نظر گرفته شده است و این حساسیت ها زمینه برگزاری مطلوب امتحانات و در نهایت سلامت دانش آموزان را فراهم خواهد کرد.
 
وی در ادامه اظهار داشت : این امتحانات با رعایت فاصله گذاری های اجتماعی، انجام روزانه تب سنجی، ضدعفونی مرتب مکان و صندلی ها، تدارک ماسک برای دانش آموزان و رعایت دستورالعمل های بهداشتی با نظارت کارشناسان بهداشت برگزار می گردد.
 
مسوول واحد بهداشت مدارس شبکه بهداشت و درمان سروستان از خانواده ها درخواست کرد که از دانش آموزان بخواهند چه قبل از امتحان چه پس از اتمام امتحان از تجمع در بیرون محل برگزاری آزمون به منظور مراقبت از خود در برابر ویروس کرونا خود داری کنند.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/29
تعداد بازدید:
102
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal