سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
ادامه برنامه واکسیناسیون علیه کرونا در سروستان
1400/02/19
در ادامه واکسیناسیون علیه بیماری کرونا، افراد بالای 80 سال در سروستان واکسن کرونا را دریافت کردند.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان معاون بهداشت شبکه گفت:‌ واکسیناسیون کرونا در شهرستان سروستان در حال انجام بوده و کارکنان متقاضی واکسن در حوزه سلامت و اکثریت بیماران خاص همچنین تمام افراد در مرکز توانبخشی و نگهداری معلولان ذهنی امید سروستان واکسن را دریافت کرده اند.
 
 
 
دکتر"لیلا سلطان پور" افزود: در ادامه تزریق واکسن کرونا، 655 نفر واکسینه شدند و تاکنون 123 نفر دوز نوبت دوم واکسن را دریافت کرده اند که طبق برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته در اینده دوز دوم تزریق انجام خواهد شد.
 
 
 
همچنین او بیان داشت: مبتلایان به بیماری‌های خاص، زمینه ای و افراد بالای 80 سال ، از گروه‌های اولویت‌دار دیگر در دریافت واکسن کرونا بوده و تلاش وزارت بهداشت انجام واکسیناسیون برای تمامی مبتلایان به بیماری‌های خاص و افراد دارای بیماری زمینه ای در ماه‌های ابتدایی امسال است.
رییس مرکز بهداشت شهرستان سروستان خاطر نشان کرد: تعداد 230 نفر از کارکنان بهداشت و درمان این شهرستان واکسن کرونا را دریافت کرده و تا به حال 1069 دوز واکسن از انواع مختلف به شهرستان اختصاص گرفته است.
وی اضافه داشت: واکسیناسیون کرونا برای سایر افراد جامعه و گروه‌های پرخطر نیز بر اساس پروتکل‌های ارائه‌شده وزارت بهداشت، مرحله‌به‌مرحله انجام خواهد شد.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/19
تعداد بازدید:
264
نویسنده:
میرزاییان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal