سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
پیام تبریک سرپرست و معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان سروستان به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای
1400/02/08

سرپرست و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان سروستان در پیامی مشترک فرارسیدن هشتم اردیبهشت ماه، روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای را تبریک گفتند.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، متن پیام دکتر "فاطمه عزیزی" و دکتر "لیلا سلطان پور" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن هشتم اردیبهشت ماه سال 1400 شمسی مصادف با 28 آوریل سال 2021 میلادی که از سوی سازمان بین‌المللی کار(ILO) به عنوان روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای که با شعار "رفع موانع در توانمندسازی سیستم های ایمنی و بهداشت حرفه ای کشور با هدف تقویت تاب آوری در مقابله با بحران های امروز و فردا" نامگذاری شده است را به جامعه بزرگ و تلاشگر عرصه سلامت شاغلین تبریک عرض می نمایم.

روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای در واقع یک هدف گذاری سالیانه بین‌المللی برای نهادینه کردن کار سالم و ایمن در سرتاسر جهان است. آگاه سازی مردم از این روز بخش مهمی از استراتژی های جهانی سازمان بین‌المللی کار برای ارتقای ایمنی و سلامت شغلی در همه محیط‌های کاری است که باعث ارتقای آگاهی‌های مردم و همچنین افزایش امنیت و سلامت در محیط کار می‌شود.

حفظ سلامت جسمی، روانی و اجتماعی کارکنان مشاغل مختلف از طریق پیشگیری از خطرات تهدید کننده سلامت با مطالعه شرایط نامناسب محیط کار و اثرات سوء آن بر تندرستی آنان تحقق می یابد.

امیدواریم در سال جاری با کوشش بی وقفه، بهره گیری از اهداف توسعه پایدار، تامین محیط کار ایمن و سالم با رویکرد مدیریت مشارکتی و استفاده از فن آوری های نوین، سبب به بار نشستن شعار "رفع موانع در توانمندسازی سیستم های ایمنی و بهداشت حرفه ای کشور با هدف تقویت تاب آوری در مقابله با بحران امروز و فردا" گردیم.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/08
تعداد بازدید:
96
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal