سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
بازدید مشترک فرماندار و روسای ادارات سروستان از واحدهای صنفی شهرستان
1400/02/07
فرماندار و برخی روسای ادارات شهرستان سروستان از واحد ها ی صنفی فعال، در راستای اجرای دستوالعمل های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا بازدید کردند.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، فرماندار شهرستان گفت: بازدید و نظارت‌ها بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی، اماکن عمومی و ادارات سطح شهرستان و برخوردهای قانونی به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و تضمین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط تیم‌های بازرسی تشدید می‌شود.
 
"محسن پورزارعی" با اشاره به قرارگرفتن این شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی گفت: شرایط شهرستان سروستان از وضعیت نارنجی به قرمز رسیده که این خیلی نگران کننده هست و مردم باید پروتکل‌ها را رعایت کنند.
رییس ستاد مقابله با کرونا سروستان ضمن تقدیر از همکاری اقشار مختلف مردم با ستاد مقابله با کرونا، تصریح کرد: همکاری خوب مردم و تلاش دست‌اندرکاران طرح محدودیت‌ها در رعایت پروتکل‌ها قابل تقدیر است.
 
 
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان نیز با تاکید بر اهمیت سلامت عموم مردم، گفت: در شرایط فعلی کرونایی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، به شدت برخورد می‌کنیم.
دکتر "فاطمه عزیزی"با بیان اینکه نیاز است اقدامات خود مراقبتی افزایش یابد، خاطر نشان ساخت: کنترل شیوع کرونا نیازمند افزایش اقدامات خود مراقبتی، فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه خانگی است.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات به افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمیکنند در سروستان ممنوع است، افزود: ارائه هر گونه خدمات دولتی از طرف دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها به افرادی که به فکر سلامت مردم نیستند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی کنند، طبق مصوبات ستاد مقابله با کرونا ممنوع است و مدیران ادارات و حراست دستگاه‌ها ضامن اجرای این موارد هستند.
در این بازدید مشترک، نظارت بر عملکرد اصناف،ادارات ،جایگاه سوخت و بانک‌های شهرستان با حضور فرماندار،معاون برنامه ریزی فرماندار، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج سپاه و نیروی انتظامی شهرستان،رئیس شبکه بهداشت، اتاق اصناف، رئیس اداره صمت و نمایندگان حوزه بهداشت شهرستان انجام شد.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/07
تعداد بازدید:
101
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal