سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
پیام تبریک سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان به مناسبت هفته ملی سلامت
1400/02/01

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان با ارسال پیامی ضمن تبریک هفته ملی سلامت، از تلاش ها و خدمات ارزنده مجموعه همکاران شبکه بهداشت و درمان قدردانی کرد.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سروستان، در متن پیام دکتر "فاطمه عزیزی" آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلامت و بهداشت یکی از مهم ترین مولفه های زندگی انسانی و بنیان توسعه پایدار در هر کشوری است. با توجه به اهمیت حیاتی مقوله بهداشت و سلامت، در کشور ما نیز هر ساله یک هفته به موضوع " سلامت " اختصاص داده شده است.

هفته سلامت فرصتی مغتنم برای بیان اهمیت سلامت در زندگی فردی و اجتماعی، تبیین جایگاه آن در تحقق توسعه مداوم و پایدار، اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ سلامت است.

این هفته که به مهمترین موضوعات حوزه سلامت در هر سال می‌پردازد بهانه‌ای است تا خدمت دهندگان و خدمت گیرندگان و سایر ذینفعان و تاثیرگذاران سلامت با نگاهی جدی تر و عمیق تر به مقوله سلامت و نقش آن در توسعه جوامع بیاندیشند.

هفته ملی سلامت امسال به اهمیت موضوع" ایجاد جهانی عادلانه‌تر و سالم‌تر برای همه" می‌پردازد، بیماری همه گیر کووید19 دستاوردهای اخیر سلامتی را کاهش داده، افراد بیشتری را به فقر و عدم امنیت غذایی سوق داده و نابرابری‌ های جنسیتی، اجتماعی و بهداشتی را تقویت کرده است.

اینجانب ضمن تبریک یکم لغایت هفتم اردیبهشت، هفته سلامت، ضمن قدردانی از زحمات و خدمات ارزنده کلیه همکارانم در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروستان به خصوص همکاران حوزه بهداشت که رسالت ارایه خدمات بهداشتی تا سطحی ترین لایه های نظام سلامت را به دوش می کشند، ایامی سرشار از سلامتی و نشاط برای همه مردم آرزومندم.

 

دکتر فاطمه عزیزی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/01
تعداد بازدید:
89
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal