سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
بازدید مستمر بازرسان شبکه بهداشت و درمان سروستان از واحد های صنفی سطح شهر
1400/01/24
بازرسان بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان سروستان به طور مستمر بر تمام واحد های صنفی سطح شهر در جهت پیشگیری از کرونا، نظارت دارند.
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان سرپرست شبکه با اشاره به رنگ قرمز شهرستان در اپیدمی کرونا گفت: در هفته های اخیر شاهد شروع موج چهارم کرونا و افزایش آمار مبتلایان به این بیماری هستیم که در این راستا با هماهنگی ستاد مقابله با کرونای شهرستان مشاغل گروه 3 و 4 به حالت تعطیل درآمده و دو گروه اول با نظارت کامل بازرسان بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان سروستان همه روزه در حال انجام است.
 
  
دکتر "فاطمه عزیزی" افزود: رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط اصناف و دوری از دورهمی ها و زدن ماسک از مهم ترین اقدامات پیشگیرانه این بیماری است و تا زمان پایان طرح ملی واکسیناسیون علیه کرونا، چاره ای جز عمل به دستورات بهداشتی نیست.
عزیزی دورهمی ها و مراسمات ختم و عروسی را عامل اصلی شیوع ویروس کرونا در این شهرستان دانست و افزود: متاسفانه علی رغم تمام تذکرات و هشدارهایی که در فضای مجازی و سطح شهرها و روستاها صورت گرفت، عده ای سهل انگاری کرده و با برگزاری دورهمی و مراسم جان خود و عزیزانشان را به خطر انداختند و اکنون نیز ثمره این بی توجهی ها نمایان شده است.
وی یادآور شد: کادر درمان نیز به مانند مردم از محدودیت های کرونایی خسته شده اند و بی توجه ای به پروتکل های بهداشتی عواقب جبران ناپذیری را برای همه ما در پی خواهد داشت.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/24
تعداد بازدید:
113
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal