سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
انجام 557 بازرسی واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان در طرح سلامت نوروزی
1400/01/16

مسوول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان از انجام 557 بازدید در طرح سلامت نوروزی 1400، خبر داد.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، مهندس "مهناز بنگری" گفت: اجرای طرح ملی بسیج سلامت نوروزی با حضور 5 تیم نظارتی در شهرستان انجام شد که بازرسان بهداشت محیط از ابتدای شروع طرح در 25 اسفندماه 99 تا تاریخ 13 فرودین ماه 1400، تعداد 557 بازدید از صنوف مختلف شهرستان را در دونوبت صبح و عصر انجام داده‌اند که تعداد 96گشت مشترک با سایر نهادی نظارتی صورت گرفته است.

 
 

وی از پلمب 2 صنف متخلف در شهرستان خبر داد و افزود: دو واحد چایخانه به دلیل استعمال دخانیات و قلیان با حضور نماینده اماکن نیروی انتظامی تعطیل شدند.

این مقام مسئول اضافه کرد: تعداد 52 اخطاریه برای صنوفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده بودند صادر شد و 19 صنف متخلف نیز به تعزیرات معرفی شدند.

بنگری افزود: هدف از پلمب و صدور اخطاریه تنها گوشزد کردن موازین بهداشتی برای متصدیانی است که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و این اقدامات نیز پس از سهل‌انگاری صنوف نسبت به تذکرات و آموزش‌ها انجام می‌شود.

او با تأکید بر اینکه تأمین و ارتقای سلامت شهروندان یکی از اولویت‌های اصلی بازرسان بهداشت محیط است خاطرنشان کرد: بازرسان در کنار نظارت بر کار صنوف، آموزش پروتکل‌های بهداشتی را نیز در دستور کار خود دارند.

وی همچنین با بیان اینکه طرح سلامت گشت‌های بازرسی از صنوف در ساعات مختلف شبانه‌روز در جریان است و مردم نیز می‌توانند در صورت مشاهده تخلف با شماره گویای 190 تماس بگیرند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/16
تعداد بازدید:
122
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal