سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
پیام تبریک سرپرست و معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان سروستان به مناسبت آغاز سال نو
1399/12/30
 سرپرست و معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان سروستان در پیامی آغاز سال نو و بهار طبیعت را تبریک گفتند.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان سروستان، متن تبریک دکتر "فاطمه عزیزی" بدین شرح است:

بنام خداوندی که نامش دوای آلام دردمندان و ذکرش شفای جان دل خستگان است.
مقلبِ قلوب و ابصارِ بندگانی که بهار را بهانهِ توسل برای خانه تکانی دلها، شستن چشم ها، اصلاح اندیشه ها، تعالی آرمان ها، تزکیه نفس ها، قرار داده اند تا به سرانگشتِ محولِ حال، احوالِ رخوت وجمود و رکود و فسردن را با معجزهِ نسیم فرحناک نوروزی به عشق و امید و شوریدگی بدل کنند، باشد که با توسل به تدبیر گر روز و شب حالمان و جانمان و اندیشه مان به احسنِ حال متحول گردد.

سالی بر خانواده بزرگ و فاخر بهداشت و درمان گذشت که بواسطه ایمان و ارادهِ خواستن ها، استمرار تلاش ها حتی با شهادت مدافعان سلامت با تمام توان در مقابل اپیدمی کرونا ایستادند و مقاومت کردند.

تعدادی از مدافعان مجموعه سلامت با دفاع از سنگر سلامت، در تلألو شهادت جاویدان شدند و در راه خدمت به مردم و در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا به خیل عظیم شهدای مدافع سلامت پیوستند و الگویی ارزشمند از خدمت را برای یکایک ما ترسیم کرده که یاد و خاطره آنها تا همیشه در تاریخ سلامت این مرز و بوم می درخشد.

نقش‌ آفرینی و مجاهدت‌های مخلصانه کادر درمان در راستای تامین سلامت مردم تمام شدنی نیست و خدمات غیرقابل توصیف حوزه بهداشت و درمان برای حفظ سلامت مردم که از شایسته‌ ترین موفقیت ‌های ثبت شده در کارنامه نظام سلامت است، همچنان ادامه دارد.

چه کسانی که با زحمات و عمل به وظایف و رسالت مقدس خدمت توسط همکاران عرصه سلامت و بهداشت و البته اراده پروردگار بزرگ، از سعوبت بیماری کرونا رهایی یافتند و چه افرادی که بواسطه مداخله بموقع عوامل درمانی و اورژانس از چنگال مرگ بیرون کشیده شدند.
اینک در آستانه سال جدید و فرارسیدن بهار فرح بخش طبیعت و رسم خوشایند نوروز باستانی ضمن تقدیم بهترین تبریک ها و شاد باشها به محضر همه عوامل و دست اندرکاران عزیز نظام سلامت و بهداشت کشور و بخصوص شهرستان سروستان و تک تک همکارانم از درگاه خداوند بزرگ آرزوی بهترین مقدرات و اتفاقات شیرین و باشکوه را در زندگی شخصی و حرفه ای همگان آرزو میکنم.
 
                                                                    دکتر "فاطمه عزیزی"
                                                       سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان

سرپرست معاون بهداشت شبکه نیز در پیامی جداگانه عید نوروز را با ارسال متنی تبرک گفت:

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

آمدن فصل بهار برای همه ما حس و حال تازگی و آغازی جدید برای شادابی و تحولی نو در زندگی است؛ بهار با خود حس شوق و امید را به همراه داشته و همواره موجب عشق و علاقه به زندگی می‌شود. نوروز، پیوند دیرین انسان و بهار طبیعت است و باید سعی کنیم به این عهد در شکلی آگاهانه ‌تر پایبند بمانیم و عیدمان را هوشیارتر برگزار کنیم، چراکه ویروس منحوس کرونا همچنان در کمین جان آدم هاست.

اینجانب در سال جدید با استمرار برنامه های گذشته و طرح و اجرای برنامه های جدید در تمام حوزه های توسعه ای، زیرساختی، بهداشتی سلامتی و درمانی، شبکه بهداشت و درمان با وجود موثر و مجاهدت های شما همکاران گرامی با تمام توان به توسعه و ارتقای سلامت شهرستان سروستان ادامه خواهد داد و آرزوی سلامتی و توفیق برای تک تک همکاران گرامی را دارم.
 

                                                      دکتر" لیلا سلطان پور"
                                 سرپرست معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان سروستان
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/30
تعداد بازدید:
107
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal