سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
اجرای دومین مرحله از نوبت اول تزریق واکسن کرونا در شهرستان سروستان
1399/12/27

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان از انجام دومین مرحله نوبت اول تزریق واکسن کرونا به 25 نفر دیگر از کارکنان بهداشت و درمان در بیمارستان شهدای سروستان، خبر داد.

 
                        

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، دکتر "فاطمه عزیزی" با اشاره به 25 دوز سهمیه اختصاص یافته در مرحله دوم جهت تزریق به 25 نفر دیگر از کارکنان بهداشت و درمان شهرستان، گفت: برنامه واکسیناسیون امروز در بیمارستان شهدای سروستان با نظارت بر اجرای دقیق این طرح صورت گرفت.

این سرپرست شبکه بهداشت و درمان افزود: کارکنان خط اول مقابله با ویروس کرونا و مرکز 16 ساعته و کارشناسانی که به صورت مستقیم با بیماری کووید 19 در تماس هستند در اولویت تزریق این واکسن قرار دارند، همچنین تعدادی از کارکنان این واحد ها در مرحله اول واکسینه شدند که در صورت اختصاص واکسن در مراحل بعدی به ترتیب اولویت مشخص شده به کارکنان و عموم تزریق خواهد شد.
 
                 

دکتر عزیزی تاکید کرد: واکسیناسیون به معنای پایان یافتن کرونا نیست و برای قطع چرخه انتقال ویروس، رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان باید از سوی مردم، ادارات و کسبه جدی گرفته شود، چون تاثیر این واکسن در طول ماه ها مشخص خواهد شد و جامعه هنوز در معرض تهدید این بیماری قرار دارد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/27
تعداد بازدید:
159
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal