سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
تشکیل جلسه کمیته بحران در شهرستان سروستان
1399/12/23

جلسه کمیته بحران سروستان به منظور هماهنگی برای انجام اقدامات پیشگیرانه در مقابل حوادث احتمالی، در سالن کنفرانس فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، مهندس "محسن پورزارعی"، فرماندار شهرستان ضمن تاکید بر آمادگی تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی در جهت پیشگیری از حوادث و بحران های احتمالی گفت: همه دستگاه های عضو موظفند با تعامل و همکاری علاوه بر پیشگیری در مواقع وقوع حادثه با ورود به موقع و تعامل جلو خسارات احتمالی را بگیرند، همچنین تمام ادارات ملزم به اعلام نیازمندیهای خود و آمادگی بر اساس چارت حادثه، قبل از وقوع حوادث هستند.

 
                   

در ادامه جلسه سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان با اشاره به افزایش تدریجی آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان گفت: جهت جلوگیری از موج جدید این بیماری همچنان باید شهرداری، آموزش و پرورش و ادارات نسبت به ضد عفونی و پاکسازی مداوم وسایل نقلیه، مدارس و اماکن پرتردد، استفاده مداوم از ماسک و حفظ فاصله گذاری اجتماعی اقدام کنند.

دکتر"فاطمه عزیزی" افزود: کنترل شیوع ویروس کرونا به عنوان یک بحران نیازمند همکاری گسترده بین بخشی است که در این زمینه تمام ادارات می توانند با رعایت دستوالعمل های بهداشتی توسط خود و مراجعه کنندگان به این امر مهم کمک کنند.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/23
تعداد بازدید:
103
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal