سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
اجرای طرح تشدید بازرسی از اصناف سروستان با نزدیک شدن ایام نوروز
1399/12/23

با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز؛ طرح ضربت بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان سروستان به مرحله اجرا در آمد.

 
                   

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت شهرستان گفت: با توجه به اهمیت نظارت بهداشتی بر عرضه مواد غذایی در مراکز طبخ، تهیه و توزیع مواد غذایی به ویژه سوپرمارکت ها طرح ضربت بازرسی با هدف ارتقاء شاخص های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و همچنین جمع آوری کالاهای فاقد مشخصات بهداشتی در شهرستان اجرا شد.

 
                  

دکتر"لیلا سلطانپور" با توجه به شیوع کرونای انگلیسی در کشور، به استفاده ماسک مناسب برای مقابله با این نوع ویروس جهش یافته تاکید کرد و افزود: با رعایت دستوالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی، می توان از شیوع نوع جهش یافته کرونا و مرگ و میر ناشی از آن جلوگیری کرد.

                 
                    

او با تاکید بر اینکه با واحد های صنفی که سلامت مردم را تهدید کند برخورد جدی خواهد شد، خاطر نشان کرد: در برنامه تشدید نظارت های بازرسان بهداشت محیط ، با هر واحد صنفی که سلامت مردم را با خطر مواجهه کند، بدون چشم پوشی برخورد خواهد شد و در صورت عدم رفع مشکل به دادگاه معرفی می شوند.

رییس مرکز بهداشت سروستان اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی از طریق سامانه شکایات مردمی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 190 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کنند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/23
تعداد بازدید:
107
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal