سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
بازدید از پروژه پایگاه اورژانس 115 خیرساز شهر کوهنجان از توابع شهرستان سروستان
1399/12/16

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان از بهره برداری پایگاه خیرساز اورژانس 115 شهری کوهنجان در موعد مقرر خبر داد.

 
                         

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، دکتر "فاطمه عزیزی" ضمن تقدیر از خیران سخاوتمند کوهنجان و شورای خیرین این شهر در خصوص اجرای این پروژه مهم و ضروری گفت: به محض تکمیل ساختمان پایگاه اورژانس شهری کوهنجان و بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین شورای خیرین کوهنجان و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، این پایگاه تجهیز و در خدمت عموم مردم کوهنجان قرار می گیرد.

 
                          

رییس شورای خیرین تامین سلامت شهر کوهنجان ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب خیران کوهنجانی گفت: پروژه احداث این پایگاه در زمینی به مساحت 450 متر مربع و زیربنای 135 متر مربع و همچنین برآورد اولیه 6 میلیارد ریال در حال ساخت و ساز می باشد که تمام هزینه آن توسط خیران کوهنجان تامین می شود.

دکتر "مظفر شیری" افزود: با اهدای 450 متر مربع زمین مورد نیاز این پایگاه از سوی شهرداری کوهنجان و دریافت موافقت نامه احداث از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز عملیات ساخت و ساز اورژانس 115 شهری کوهنجان آغاز و در حال حاضر این پروژه خیر ساز با پیشرفت فیزیکی حدود 40 درصدی در حال تکمیل می باشد.

حاج"غلام رضا نادری"؛ رییس شورای خیرین تامین سلامت شهرستان سروستان نیز با اشاره به مشارکت ستودنی خیران نیک اندیش سروستان تصریح کرد: در طول ده سال گذشته خیران نیک اندیش سروستانی بالغ بر 40 میلیارد ریال وجه نقد، تجهیزات، زمین و مصالح ساختمانی در راستای کمک به رفع مشکلات و توسعه امر بهداشت و درمان در قالب شورای خیرین تامین سلامت سروستان کمک کرده اند که این مهم قابل ستایش و مایه افتخار و بالندگی است.

این بازدید با حضور بخشدار شهر کوهنجان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان، رییس شورای خیرین تامین سلامت سروستان، مدیر بیمارستان شهدای سروستان، خیران کوهنجانی و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کوهنجان انجام شد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/16
تعداد بازدید:
191
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal