سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت بازرس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر روند اجرای طرح شهید سلیمانی در سروستان
1399/12/03

معاون و رییس مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان سروستان از انجام دومین دوره پایش طرح محله محور شهید حاج"قاسم سلیمانی" از سوی ناظر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز در این شهرستان خبر داد.

 
                              

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، مهندس "علی مهدیزاده" گفت: دکتر "علی تهمتن" مسئول پایش طرح شهید سلیمانی در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، از روند اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی در مدیریت و کنترل اپیدمی کووید 19 در شهرستان سروستان بازدید کرد.

 
                        

همچنین او افزود: در این بازدیدها، راهکار و چالش های موجود در اجرای طرح شهید سلیمانی، مستندات ، نقاط ضعف و نقاط قابل بهبود برای اجرای بهتر طرح از سوی ناظر معلاونت بهداشتی دانشگاه به مسئولان تیم عملیاتی شبکه بهداشت و درمان ارائه شد.

 
                             

در آخر دکتر "علی تهمتن" در این بازدید ضمن رضایت از اقدامات صورت گرفته در اجرای طرح در شهرستان، پس از بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی سروستان از تلاش های مدیران و تمامی مدافعان سلامت همچنین داوطلبان بسیجی که در اجرای این طرح شرکت دارند قدردانی و به همکاری ادارات شهرستان در اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی تاکید کرد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/03
تعداد بازدید:
117
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal