سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
در سروستان تاکید شد؛ ضرورت رعایت دستوالعمل های بهداشتی در مدارس و نظارت مستمر بر آن
1399/11/11

در نشست هماهنگی نحوه بازگشایی مدارس با رییس آموزش و پرورش سروستان، کارشناس بهداشت مدارس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بر رعایت دستوالعمل های بهداشتی در مدارس و نظارت مستمر بر آن تاکید کرد.

 
                              

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، مسوول واحد بهداشت مدارس شبکه گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و بازگشایی مدارس، دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه دارای جمعیت کمتر از 50 نفر و هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش در مناطق زرد و آبی امکان حضور در کلاس های خود را دارند.

 
                          

"رقیه محسنی" افزود: کارشناسان شبکه بهداشت، به صورت روزانه بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس بازدید و چک لیست های مربوطه را تکمیل و آموزش های لازم را در زمینه های مختلف از جمله رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده مرتب از ماسک و تعداد مناسب نفرات حاضر در کلاس را ارایه می دهند.

 
                                     

او تصریح کرد: در هیچ شرایطی نباید دانش آموزان بیش از ده نفر در کلاس حضور یابند و از مدیران مدارس خواست که شیوه نامه نحوه گروه بندی، ورود و خروج و میزان حضور دانش آموزان توسط شورای مدرسه تدوین شود، همچنین مدارس باید طبق دستوالعمل های ارسال شده با رعایت نکات بهداشتی و در نظر گرفتن تهویه مناسب در کلاس ها عمل نمایند و زمان حضور دانش آموزان در مدرسه در حد ضرورت و مبتنی به آموزش باشد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/11
تعداد بازدید:
137
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal