سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
اجرای مانور اطفای حریق در شبکه بهداشت و درمان سروستان
1399/11/08

مانور آتش نشانی اطفای حریق با هدف ارتقاء سطح دانش کارکنان در مواجهه با بحران و مدیریت آن، در شبکه بهداشت و درمان سروستان برگزار شد.

 
                   

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، کارشناس بهداشت حرفه ای شبکه گفت: هدف از اجرای اینگونه مانورها، شناسایی نقاط ضعف و قوت به منظور تقویت واکنش در شرایط اضطراری و مهارت در اجرای روش های صحیح پدافند غیر عامل و بررسی میزان آمادگی و چگونگی واکنش در شرایط اضطراری کارکنان مستقر در ستاد و مرکز شبکه بهداشت و درمان سروستان در هنگام بروز حوادث می باشد.

 
                         

مهندس" افسانه میرزائیان" افزود: ابتدا کارکنان در کلاس آموزشی به صورت تئوری با انواع آتش سوزی ها، شناسایی انواع خاموش کنندها، نحوه ی عملکرد کپسول های آتش نشانی و همچنین طریق خاموش کردن آتش و حفظ ایمنی فرد خاموش کننده در مواقع مواجهه با حریق آشنا شدند و پس از آن با یک سناریوی ساختگی حریق، کارکنان به خاموش کردن آن با کپسول های آتش نشانی پرداختند.

 
                   

او در خصوص ضرورت برگزاری مانورهای آمادگی در شرایط اضطراری تصریح کرد: با توجه به تعداد زیاد کارکنان و مراجعه کنندگان در ادارات و احتمال بروز هرگونه حادثه، برگزاری مانورهای HSE در کنترل بهتر بحران ها و بهبود عملکرد و کارایی نیرو ها موثر است.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/08
تعداد بازدید:
202
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal