سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
تشدید نظارت های بهداشتی بر کارگاه ها و واحدهای صنفی در سروستان
1399/11/08

بازرسان شبکه بهداشت و درمان سروستان برای مهار کرونا، بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مشاغل، اصناف و کارخانه ها نظارت مستمر دارند.

 
                                   

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه گفت:در برنامه تشدید نظارت های بهداشتی بر اماکن عمومی، ادارات، مشاغل و واحد های صنفی سطح شهرستان، بازرسان بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای این مرکز به صورت تیمی و انفرادی بر رعایت دستوالعمل های بهداشتی نظارت دارند.

 
                                       

دکتر"فاطمه عزیزی" افزود: : در این بازدید ها بازرسان شبکه بهداشت به همراه کارشناسان اداره صمت و پلیس اماکن یا نیروهای بسیجی داوطلب در طرح شهید سلیمانی، بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی به خصوص در مراکز توزیع و طبخ مواد غذایی، گند زدایی محیط کار، استفاده مرتب از ماسک همچنین توزیع ماسک در بین کارکنان و بر وضعیت بهداشتی کمپ های کارگری نظارت دارند.

 
                                    

او رعایت نکردن دستوالعمل های بهداشتی در برخی از مشاغل و صنف ها که شلوغ و پرتردد هستند را یکی از دلایل مهم افزایش موارد ابتلا به کرونا ویروس عنوان کرد.

دکتر عزیزی شستشوی مداوم دست ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را بهترین راهکار در پیشگیری از بیماری کرونا عنوان کرد و از مردم خواست، همچنان کرونا را جدی بگیرند و با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک، به قطع زنجیره این بیماری کمک کنند.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/08
تعداد بازدید:
165
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal