سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
اجرای طرح شهید سلیمانی با همکاری نیروهای داوطلب بسیجی در سروستان
1399/10/29

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان از همکاری نیروهای داوطلب بسیجی با کارشناسان بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط شبکه در فاز نظارت طرح شهید"حاج قاسم سلیمانی" خبر داد.

 
                     

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، دکتر "فاطمه عزیزی" گفت: این طرح که به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا به صورت محله و خانواده محور در سطح شهرستان در حال اجرا است، بازرسان واحد های بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط این مرکز به همراه نیروهای داوطلب و آموزش دیده بسیجی در فاز نظارت، از تمام واحد های صنفی سطح شهر بازدید می کنند.

 
                     

همچنین وی افزود: نیروهای داوطلب بسیجی در هر سه فاز مراقبت، حمایت و نظارت به صورت تیم های مشخص با بازرسان شبکه همکاری و آموزش های لازم را دریافت کرده اند و بر رعایت پروتکل های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده مرتب از ماسک توسط فروشندگان همچنین ضدعفونی روزانه در اماکن عمومی و پرتردد مانند بانک ها ودفتر پیشخوان نظارت مستمر دارند.

 
                                 

دکتر عزیزی ضمن قدردانی از همکاری داوطلبانه نیروهای بسیجی در جهت مهار کرونا در شهرستان، اظهار داشت: نیروهای بسیجی از ابتدای شیوع بیماری کووید19 در زمینه های مختلف مانند کنترل ورودی و خروجی شهرستان، غربالگری جمعیت تحت پوشش و اجرای طرح شهید سلیمانی همکاری خوبی با مجموعه شبکه بهداشت و درمان سروستان داشته اند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/29
تعداد بازدید:
134
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal