سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
اجرای طرح شهید سلیمانی با انجام تست تشخیص سریع کرونا در سروستان
1399/10/21

برای مدیریت و کنترل بیماری کووید 19 و اجرای طرح شهید سلیمانی، انجام تست تشخیص سریع برای تمام اطرافیان فرد مبتلا به کرونا و دارای علامت الزامی است.

 
                                  

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، مسوول مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی سروستان با بیان روند انجام تست تشخیص سریع کرونا در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی و کنترل اپیدمی کرونا در شهرستان گفت: با پیگیری و تلاش های صورت گرفته انجام تست تشخیص سریع کرونا ویروس در شهرستان فعال شده و هم اکنون نمونه گیری از افراد مشکوک در مراکز انجام می گیرد.

 
                                            

دکتر "لیلا سلطان پور" افزود: به دلیل اهمیت شناسایی بیماران مبتلا به کرونا و ارائه مراقبت ها و خدمات بهداشتی حضوری و غیر حضوری به خصوص از گروه های در معرض خطر، با انجام تست تشخیص سریع بیش از پیش می توان نسبت به شناسایی افراد مثبت واعمال قرنطینه خانگی اقدام کرد؛ همچنین در روند اجرای این طرح خانواده های بیماران کرونایی و افرادی که در تماس نزدیک با موارد مثبت بوده اند به صورت روزانه پیگیری و جهت انجام تست سریع به مراکز ارجاع داده می شوند.

 
                           
همچنین وی با اشاره به تغییر وضعیت کرونایی شهرستان از رنگ نارنجی به زرد، با اجرای طرح محدودیت های کرونایی بیان کرد: این وضعیت پایدار نیست و در صورت کم توجهی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و اصناف می توان به سرعت تغییر یافته و به رنگ نارنجی برگردد.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/21
تعداد بازدید:
182
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal