سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت مشترک بازرسان شبکه بهداشت و درمان سروستان و نیروهای بسیجی از تمام واحد های صنفی
1399/10/16

بازرسان بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان، به همراه نیروهای بسیجی در راستای اجرای طرح شهید "حاج قاسم سلیمانی" بر تمام واحد های صنفی سطح شهر نظارت دارند.

 
                                       

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه گفت: بازرسان بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای این مرکز روزانه به همراه نیروهای بسیجی آموزش دیده در واحد نظارت از تمام واحد های صنفی سطح شهر در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و در راستای کنترل و پیشگیری اپیدمی بیماری کووید 19، بر اجرای پروتکل های بهداشتی در این اصناف نظارت مداوم دارند.

 
                            

دکتر "فاطمه عزیزی" افزود: در این بازدید ها بازرسان شبکه بهداشت بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی به خصوص در مراکز توزیع و طبخ مواد غذایی، گند زدایی محیط کار، استفاده مرتب و توزیع ماسک در بین کارکنان وضعیت بهداشتی کمپ کارگران نظارت دارند و نیروهای بسیجی پس از بازدید فرم های مربوط به نظارت در طرح شهید سلیمانی را تکمیل می کنند.

همچنین وی خاطر نشان کرد: به طور یقین با همکاری نیروهای بسیجی علاوه بر اجرای مصوبه مدیریت کرونا، موضوع رعایت پروتکل بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی به خصوص در نانوایی ها به طور کامل تحت نظر بازرسان واحد نظارت قرار دارد و با هر گونه تخلف برخورد خواهد شد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/16
تعداد بازدید:
128
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal