سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت بازرس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر روند اجرای طرح شهید سلیمانی در سروستان
1399/10/08

ناظر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با حضور در سروستان روند اجرای طرح شهید حاج "قاسم سلیمانی" را در این شهرستان بررسی کرد.

 
                               

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه گفت: مهندس" ماندانا دره شورزاده" مسئول پایش طرح شهید سلیمانی در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روند اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی در مدیریت و کنترل اپیدمی کووید 19 در شهرستان سروستان بازدید کرد.

 
                                       

دکتر "فاطمه عزیزی" افزود: ابتدا فعالیت ها و اقدامات ستاد شبکه بهداشت از جمله نحوه ی تشکیل جلسات درون بخشی و برون بخشی، برگزاری کمیته های آموزش به کارکنان و داوطلبان سلامت، تدوین برنامه عملیاتی، بلوک بندی و مشخص کردن مناطق پرتردد، عملکرد تیم های نظارتی و مراقبتی، روند صدور کارت شناسایی جهت داوطلبان بسیج را بررسی و پس از آن با همراهی سرپرست شبکه، معاون بهداشتی و مسئول مرکز خدمات جامع سلامت شهری از مرکز تشخیص و درمان کووید 19 این شهرستان بازدید و روند کار این مرکز ارزیابی شد.

 
                            

وی ادامه داد: در این بازدیدها، راهکار و چالش های موجود در اجرای طرح شهید سلیمانی، مستندات ، نقاط ضعف و نقاط قابل بهبود برای اجرای بهتر طرح از سوی ناظر معاونت بهداشتی دانشگاه به مسئولان تیم عملیاتی شبکه بهداشت و درمان ارائه شد.

 
                       

در آخر مهندس دره شورزاده در این بازدید ضمن رضایت از اقدامات صورت گرفته در اجرای طرح در شهرستان، از تلاش های مدیران و تمامی مدافعان سلامت همچنین داوطلبان بسیجی که در اجرای این طرح شرکت دارند قدردانی و به همکاری ادارات شهرستان در اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی تاکید کرد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/08
تعداد بازدید:
200
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal