سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا در سروستان
1399/09/29

بازرسان واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان به صورت شبانه روزی بر رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا نظارت دارند.

 
                                 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، رییس شبکه هدف از تشدید این نظارت ها را بررسی مستمر واحد های صنفی فعال در سطح شهر از نظر رعایت اصول بهداشتی و اجرای دقیق و منظم در محیط کار برای افزایش سلامت عمومی جامعه دانست و گفت: کارشناسان و بازرسان این مرکز به صورت روزانه در ساعت اداری و غیر اداری بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات مختلف، اماکن حساس و مراکز تهیه، طبخ و توزیع مواد غذایی نظارت می کنند.

 
                             

دکتر"فاطمه عزیزی" افزود: تهیه، توزیع و نگهداری مواد غذایی سالم و بهداشتی از اهمیت خاصی برخوردار است و این مراکز باید دارای شرایط بهداشتی لازم باشند تا مردم بتوانند با آرامش خاطر کالای مورد نیاز خود را فراهم کنند.

وی ادامه داد: اگرچه وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان به رنگ نارنجی درامده است، ولی ممکن است در روزهای آتی شاهد افزایش آمار مبتلایان باشیم که در همین راستا بازرسان بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت در نظارت های خود با مشاهده تخلف طبق مصوبه ستاد کرونای شهرستان با واحد مربوطه برخورد می کنند.

همچنین او از مردم خواست: ضمن رعایت نکات بهداشتی از ترددهای غیر ضروری بپرهیزند، نسبت به طرح فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک اقدام و در صورت مشاهده تخلف های بهداشتی موضوع را با سامانه 190 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارش دهند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/29
تعداد بازدید:
157
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal