سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت سرپرست و کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان بر فروشگاه ها و اماکن پرتردد
1399/09/22

سرپرست و کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان، بر رعایت پروتکل های بهداشتی در فروشگاه ها و اماکن شلوغ و پرتردد نظارت دارند.

 
                                   

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه پس از بازدیدی سرزده از فروشگاه های مواد غذایی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اصناف ، به دلیل ارائه خدمت به مردم در فضای بسته، کمک شایانی به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا خواهد کرد لذا انتظار می رود تمامی کسبه در راستای سلامت مردم در این مسیر همکاری لازم را با کادر بهداشت و درمان داشته باشند.

 
                               

دکتر "فاطمه عزیزی" افزود: توجه و احساس مسئولیت اصناف در رابطه با اعمال راه های پیشگیری از بیماری کرونا، کمک شایانی به مجموعه بهداشت و درمان خواهد کرد زیرا بسیاری از مردم برای خرید مایحتاج خود به این مکان ها تردد می کنند.

او یکی از نکات مهمی که باید فروشگاه ها برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا مورد توجه قرار دهند را استفاده از تهویه مناسب، ارائه دستکش یک بار مصرف به مشتری و ضدعفونی مستمر سطوح دانست.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه کارشناسان بهداشت محیط شبکه به صورت مستمر اصناف متخلف را مورد ارزیابی قرار می دهند تا کمترین خطر متوجه سلامت مردم نشود ولی مردم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی موارد را با سامانه 190 وزارت بهداشت مطرح کنند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/22
تعداد بازدید:
149
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal