سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان از کارخانه ها و واحدهای تولیدی
1399/09/19

در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کووید 19، سرپرست و کارشناسان سلامت کار شبکه بهداشت و درمان سروستان از کارخانه و واحد های تولیدی این شهرستان بازدید کردند.

 
                                 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه با حمایت از واحد های تولیدی شهرستان گفت: از آنجا که بسیاری از شاغلین صنایع و واحد های تولیدی و خدماتی در محل های کسب و کار که یکی از اماکن تجمع محسوب می شود حاضر هستند؛ الزام رعایت فاصله گذاری اجتماعی توام با رعایت اصول بهداشتی راهکار اصلی در مهار بیماری کرونا ویروس به شمار می آید.

 
                              

دکتر"فاطمه عزیزی" افزود: در راستای نظارت بیشتر بر اجرای پروتکل های بهداشتی و لزوم استفاده از ماسک و ضدعفونی روزانه محیط کار با هدف کنترل و پیشگیری از بیماری کووید 19، کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان به صورت مستمر بر کارخانه ها و واحد های تولیدی نظارت دارند و آموزش های لازم در خصوص رعایت دستوالعمل های بهداشتی را به کارفرمایان و کارگران ارائه می کنند.

او پس از شنیدن اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این کارخانه ها از زبان کارفرمایان از افراد شاغل در کارخانجات و صنایع خواست، برای جلوگیری از شیوع بیماری و انتقال به سایر افراد، در خارج از محیط کار ضمن رعایت دستوالعمل ها و پروتکل های بهداشتی از حضور در تجمعات غیر ضروری و مراسم عزا و عروسی خودداری کنند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/19
تعداد بازدید:
146
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal