سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نشست خبری سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان با اصحاب رسانه
1399/08/21

اولین نشست خبری سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان سروستان با هدف همکاری و آگاهی بخشی به اصحاب خبر و ارائه گزارشی از نحوه ی خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا برگزار شد.

 
                     

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه ضمن قدردانی از زحمت های اصحاب خبر و با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در اطلاع رسانی، مجموعه خبری را چشم و گوش جامعه و انعکاس دهنده واقعیت ها دانست و گفت: تعامل و همکاری با رسانه ها بر روند بهبود جامعه و آگاهی مردم تاثیر بسزایی دارد، همچنین خبرنگاران در کنار مسئولان نقش مهمی را در امر خدمت رسانی ایفا می کنند و از آنجا که اصحاب رسانه با انتظارات مردم بیشتر آشنا هستند در کاهش مشکلات، تاثیر گذار هستند.

 
                               

دکتر "فاطمه عزیزی" پس از شنیدن نظرات و پیشنهادات خبرنگاران افزود: در خواست ما از اهالی خبر و رسانه این است که با نهایت دقت اخبار صحیح را به مردم اطلاع رسانی نمایند تا جامعه دچار آسیب های روانی و تنش زا نشود و سعی نمایند با آگاهی بخشی و صداقت اخبار را از منابع رسمی و صحیح پوشش دهند و به مردم بازگو نمایند.

وی همچنین نقش رسانه را در زمینه آگاهی و اطلاع رسانی به مردم در اجرای صحیح پروتکل های پیشگیری از بیماری کووید 19 و رعایت نکات بهداشتی مهم دانست و خاطر نشان کرد: کارشناسان شبکه بهداشت در زمینه آموزش و توصیه های بهداشتی همکاری کامل را در جهت حساس سازی و افزایش آگاهی عمومی با رسانه ها دارند.

در ادامه سرپرست شبکه به سوال های مطرح شده از سوی خبرنگاران پاسخ داد و نحوه ی نظارت بر واحد های مختلف صنفی، تعداد و نحوه ی نظارت های بهورزان در خانه های بهداشت، تعداد نمونه گیری کرونا مطابق با پروتکل های بهداشتی، تعداد افراد بستری در بیمارستان شهدای سروستان و چگونگی رعایت دستوالعمل های بهداشتی را توضیح داد.

این نشست خبری با حضور مسوول رسانه و خبرنگار صداوسیما در شهرستان و مسئولان کانال های خبری اخبار داغ، صدای سروستان و خبرستان برگزار شد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/21
تعداد بازدید:
207
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal