سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
برگزاری آیین تودیع و معارفه روسای شبکه بهداشت و درمان سروستان با حضور معاون بهداشتی دانشگاه
1399/08/10

با حضور معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آیین تودیع و معارفه روسای شبکه بهداشت و درمان سروستان، برگزار شد.

 
                        

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از تلاش مهندس " عبدالله بهادری" در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر کرد، همچنین از دکتر " فاطمه عزیزی" برای پذیرش این مسئولیت جدید قدردانی و از او خواست با همکاری کارکنان مجموعه بهداشت و درمان و با کمک دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین مجمع خیرین تامین سلامت شهرستان، در جهت ارتقای سلامت شهرستان تلاش کنند.

دکتر"عبدالرسول همتی" با ابراز نگرانی از افزایش روند شیوع بیماری کووید 19 و همچنین افزایش افراد نیازمندبه بستری در بیمارستان در فارس ضمن ابراز نگرانی از وضعیت قرمز شهرستان سروستان، هشدار داد: با وجود وضعیت نارنجی استان بسیاری از شهرستان های ما در وضعیت قرمز قرار دارند و از مسوولان و روسای ادارات خواست نظارت جدی بر رعایت اصول بهداشتی، استفاده مرتب از ماسک، شست و شو و ضدعفونی مرتب دست ها و رعایت فاصله گزاری فیزیکی، به یاری نظام سلامت آمده و در حفظ سلامتی خود و دیگران تلاش کنند.

فرماندار سروستان ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت نبی مکرم اسلام، حرکت ناپسند رییس جمهور فرانسه را محکوم و عنوان کرد: متاسفانه مهندس بهادری، رییس سابق به دلیل ابتلا به کرونا نتوانستند در مراسم تودیع خود شرکت کنند اما ایشان در شهرستان منشا خدمات شدند و تلاش کردند.

مهندس"محسن پورزارعی" افزود: برای دکتر عزیزی آرزوی توفیق در این راه را داریم زیرا مسئولیت بسیار سنگینی است مخصوصا در حوزه سلامت و این ویروس منحوس که گریبان گیر مردم شده است.

 
 
                                       

در ادامه دکتر " فاطمه عزیزی" نیز از همکاران برای ارائه هرچه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی، تلاش بیشتر، همکاری و همدلی را خواستار شد و ارتقای شاخص ها و جایگاه شبکه بهداشت و درمان سروستان را در دستور کار خود قرار داد.

در این مراسم فرماندار و روسای ادارات و تعدادی از همکاران حوزه بهداشت و درمان حضور داشتند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/10
تعداد بازدید:
215
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal