سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
هم اندیشی در زمینه ارائه خدمات مناسب به بیماران و مسافران در ایام تعطیلات نوروز 98
.

با توجه به در پیش رو بودن ایام تعطیلات نوروز و لزوم ایجاد هماهنگی در زمینه ارایه خدمات درمانی در ایام تعطیلات نوروز در بیمارستان های شیراز، مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گردهم آمده و پیرامون راهکارهای ارتقای خدمات رسانی همکاری کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مشاور و جانشین معاونت غذا و دارو دانشگاه، مشاور عالی معاونت درمان و جمعی از مدیران ارشد معاونت درمان دانشگاه، مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه و مسوولان بیمارستان های دولتی شیراز، برگزار شد.

در این نشست دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه بر تهیه اقلام و لزوم مدیریت صحیح پرداخت ها، تاکید کردند.

دکتر «سید حسام الدین نبوی زاده» مشاور عالی معاونت درمان نیز با بیان این که در ایام تعطیلات نوروزی با توجه به غیرفعال بودن بعضی از مراکز خصوصی و مطب های سطح شهر شیراز، افراد بیشتری به اورژانس بیمارستان ها مراجعه می کنند، بر اتخاذ تدابیر لازم در این زمینه تاکید کرد و از مسوولان بیمارستان های دولتی شیراز خواست در زمینه تامین اقلام موردنیاز مصرفی در این ایام اقدام کنند تا ارائه خدمات به بهترین شکل، انجام شود.

 

دکتر «مهدی خسروی» مشاور و جانشین معاونت غذا و دارو نیز در این نشست، راهکارهای تهیه و تامین داروهای ضروری در ایام نوروز را در این نشست مطرح کرد.

در ادامه، سامانه ستاد تسهیلات نوروزی به حاضران در این نشست، معرفی شد./102

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/17
تعداد بازدید:
231
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal