سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
دیدار با مدیر جهاد کشاورزی، به مناسبت بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی
تجدید پیمان در دیدار با مدیر جهاد کشاورزی

به مناسبت بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر با مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان دیدار و در زمینه پیشبرد اهداف مشترک این دو دستگاه خدمت رسان، تجدید پیمان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: با توجه به یکسان بودن بسیاری از اهداف و برنامه های شبکه بهداشت و درمان و جهاد کشاورزی در پشتیبانی از تولید و ایمنی و امنیت غذایی، ارتقای همکاری دو جانبه این دو دستگاه اجرایی ضروری است.

«سید حسن خلیلی» با قدردانی از همکاری مداوم و استوار کارشناسان بخش های مختلف جهاد کشاورزی شهرستان مهر با حوزه سلامت این شهرستان، چشم انداز و چالش های مشترک را عنوان کرد و ارتباط علمی و فنی قوی بین کارشناسان دو دستگاه خدمت رسان را راه گشای مسیر پیشرفت صنوف و صنایع تبدیلی کشاورزی شهرستان مهر دانست.

در این دیدار، فرماندار، معاون امور عمرانی فرمانداری، رییس شبکه بهداشت و درمان، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر و تعدادی از کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان مهر حضور داشتند و در زمینه پیشبرد اهداف مشترک شبکه بهداشت و درمان و جهاد کشاورزی این شهرستان، تجدید پیمان شد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/25
تعداد بازدید:
40
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal