سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
آمادگی بازرسان سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان مهر برای نظارت بر محل برگزاری انتخابات
برگزاری نشست هم اندیشی یکسان سازی برنامه های نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی

نشست هم اندیشی یکسان سازی برنامه های نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در حوزه های دریافت رأی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، در شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: ناظران بهداشتی ثابت و سیار این شبکه برای اجرای صحیح دستورالعمل های بهداشتی در شعب دریافت رأی و اماکن مرتبط با فرایند انتخابات آماده هستند.

 

«سیدحسن خلیلی» افزود: در نشست هم اندیشی بازرسان سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، روش های نظارت بر پیشگیری از تجمع در بخش های ورودی و خروجی حوزه های انتخابیه، تهویه مناسب، حفظ فاصله گذاری، چیدمان مناسب میز و صندلی ها و گندزدایی سطوح، تجهیزات و خودروهای حمل صندوق های رأی یکسان سازی شد.

دبیر و سخنگوی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر با اشاره به اینکه دریافت رأی بدون اثر انگشت و با استفاده از دستگاه احراز هویت انجام می شود، اضافه کرد: رعایت اصول بهداشت فردی مانند استفاده از خودکارهای شخصی و اجرای پروتکل های بهداشتی در تهیه و توزیع مواد غذایی ویژه عوامل اجرایی، نظارتی و حفاظتی نیز ارزیابی می شود.

در این نشست هم اندیشی، رییس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان مهر، مسوولان واحدهای سلامت محیط و کار و پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر و بازرسان سلامت محیط این شبکه حضور داشتند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/25
تعداد بازدید:
50
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal