سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
ضرورت پرهیز از تردد غیرضروری به استان های همجوار و تجمع در ستادهای انتخاباتی شهرستان مهر
هرگونه تجمع، پذیرایی و راه اندازی کاروان های انتخاباتی ممنوع است.

در نشست ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر، با توجه به شناسایی گونه جهش یافته ویروس کرونا در بعضی از مناطق استان های همجوار، بر پرهیز از رفت و آمد غیرضروری مردم شهرستان مهر به این استان ها تاکید شد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: بر اساس مصوبه نشست اعضای ستاد مدیریت کرونای این شهرستان، رعایت پروتکل های بهداشتی در ستادهای انتخاباتی (ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا) الزامی و هرگونه شلوغی و تجمع به ویژه در فضای بسته، پذیرایی و راه اندازی کاروان های انتخاباتی ممنوع است.

«سیدحسن خلیلی» افزود: با توجه به مشاهده موارد مشکوک و قطعی ویروس کرونای جهش یافته آفریقای جنوبی و هندی در شهرستان هایی از استان های بوشهر و هرمزگان، باید از رفت و آمد غیرضروری به این مناطق پرهیز و ترددهای ضروری نیز با حساسیت بیشتری انجام شود.

دبیر و سخنگوی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر با دعوت از شهروندان به شرکت در انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراها، اضافه کرد: در این نشست هم اندیشی، دستورالعمل های بهداشتی مقابله با شیوع کرونا به عوامل اجرایی ستادهای انتخاباتی ابلاغ و بر نظارت بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با همراهی نیروهای داوطلب بسیجی و هلال احمر تاکید شد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/19
تعداد بازدید:
52
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal