سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
همکاری برون بخشی در حمایت از گروه های آسیب پذیر شهرستان مهر در بحران کرونا
890 بسته حمایتی و سبد غذایی به ارزش سه میلیارد و صد و پانزده میلیون ریال

فرمانداری، بخشداری و دهیاری ها، کمیته های امداد امام خمینی (ره) «مهر» و «گله دار»، فرماندهی سپاه، شورای خیرین تامین سلامت، جمعیت هلال احمر و کانون خادمیاران رضوی شهرستان مهر، به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در تامین 890 بسته معیشتی برای گروه های هدف یاری رساندند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه در این زمینه گفت: در بحران همه گیری کرونا، نهادها و دستگاه های اجرایی این شهرستان با هدف حمایت از نیازمندان مبتلا به بیماری کووید19، سالمندان، کودکان و مادران باردار دچار سوء تغذیه، بسته های تغذیه ای و بهداشتی در اختیار شبکه بهداشت و درمان مهر قرار دادند.

 

«سیدحسن خلیلی» افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، با همکاری های برون بخشی، 890 بسته حمایتی و سبد غذایی به ارزش سه میلیارد و صد و پانزده میلیون ریال به گروه های آسیب پذیر شهرستان مهر تعلق گرفته و این سبدهای غذایی براساس الگوی غذایی ارائه شده از سوی کارشناس بهبود تغذیه شبکه بهداشت و درمان مهر تنظیم شده است.

 

او اضافه کرد: در طرحی ابتکاری و تفاهم نامه ای با دستگاه های خدمت رسان شهرستان مهر، گروه های هدف دریافت کننده بسته های معیشتی در بحران کرونا و اقلام موجود در سبدهای غذایی، از سوی واحد بهبود تغذیه شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تعیین می شود. 

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/28
تعداد بازدید:
76
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal