سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهر
نشست نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی؛ با مدیران ارشد بهداشت و درمان شهرستان مهر
.

نشست نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی، با مدیران ارشد بهداشت و درمان شهرستان مهر؛ در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) این شهرستان، انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهر؛ دکتر «موسوی» نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در این نشست با تقدیر از تلاش های کارکنان بهداشت و درمان در مهار بحران کرونا، بیان کرد: هدف اصلی در این نشست بررسی و نیز تلاش جهت رفع نیازهای دو حوزه بهداشت و درمان شهرستان مهر است.

"سید حسن خلیلی" رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با تاکید بر مشکلات مالی و تجهیزاتی حوزه بهداشت این شهرستان، اظهار کرد: با توجه به اهمیت مسائل مربوط به بهداشت و پیشگیری؛ نیاز است برای رفع مشکلات این حوزه تلاش کنیم.

"هادی اکبری" رئیس بیمارستان شهرستان مهر، با بیان سه مشکل اصلی این مرکز درمانی؛ اظهار امیدواری کرد: که بتوان با مساعدت و هم اندیشی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و مسئولان شهرستان؛ این مشکلات را که به عنوان موانعی در مسیر ارائه خدمات ایمن، به موقع و اثر بخش به بیمار است را مرتفع کرد.

در این نشست «اسماعیل هاشم زاده» مدیر کلینیک تخصصی بیمارستان شهرستان مهر و مسئولان دفاتر نماینده مجلس حضور داشتند.

  پایان خبر
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/27
تعداد بازدید:
128
نویسنده:
محیا پیام
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal