سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
بازدید از 94 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن شهرستان مهر در گشت مشترک ماه مبارک رمضان
فعالیت 9 مرکز متخلف متوقف شد

بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر با همراهی نمایندگان دستگاه های اجرایی این شهرستان، برنامه های گشت مشترک ویژه ماه مبارک رمضان را با محوریت مقابله با شیوع ویروس کرونا اجرا کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: در گشت مشترک و طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی با حضور بازرسان بهداشت محیط و نمایندگان دادستانی، دایره اماکن و فرماندهی سپاه این شهرستان، از 94 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی بازدید و فعالیت 9 مرکز متخلف متوقف شد.

 

«سیدحسن خلیلی» افزود: این نظارت ها و گشت های مشترک که به صورت سرزده و در همه ساعات شبانه روز انجام شد در راستای گام چهارم بسیج ملی مقابله با بیماری کووید19 و با هدف بررسی اقدامات پیشگیرانه و کنترلی شیوع ویروس کرونا بود و گزارش بازدیدها در سامانه های مربوطه نیز ثبت شد.

 

او اضافه کرد: شهروندان می توانند بدون درج نام و مشخصات شاکی، با شماره 190 مرکز پاسخگویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انتقادات، شکایات و پیشنهادات در همه زمینه های بهداشتی و درمانی را عنوان کرده و با دریافت کد رهگیری، موضوع را پیگیری کنند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/22
تعداد بازدید:
80
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal