سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
ممنوعیت تردد و برگزاری هرگونه مراسم در تعطیلات عید سعید فطر در شهرستان مهر
برگزاری آیین مرسوم ختم سالانه شهرستان های جنوب استان فارس برای درگذشتگان، ممنوع است

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از عزم جدی دستگاه های اجرایی به ویژه دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان در زمینه مقابله با وقوع موج دیگری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان مهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سیدحسن خلیلی» گفت: براساس مصوبه بیست و هفتمین نشست اعضای ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر و با توجه به شیوع ویروس جهش یافته آفریقایی و هندی در مناطق همجوار این شهرستان، اجرای ممنوعیت ها، بیش از پیش و به ویژه در تعطیلات عید سعید فطر ضروری است.

او افزود: در شرایط کنونی شهرستان مهر، برگزاری نماز عید سعید فطر در فضاهای باز مجاز اما برگزاری هرگونه مراسم جشن و سوگواری مانند آیین مرسوم ختم سالانه شهرستان های جنوب استان فارس برای درگذشتگان، ممنوع و مسوولیت آن بر عهده برگزارکنندگان مراسم است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر با تاکید بر اینکه جابجایی و رفت و آمدها عامل اصلی شیوع ویروس کرونا است، اضافه کرد: در حال حاضر ترددها در هر وضعیت و با هر رنگ بندی و از ساعت 14 سه شنبه 21/2/1400 تا ساعت 12 شنبه 25/2/1400 ممنوع است و نقض کنندگان قوانین، جریمه نقدی خواهند شد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/20
تعداد بازدید:
83
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal