سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در هفته سلامت
اقدامات در هفته سلامت با محوریت مقابله با کرونا

در هفته سلامت سال 1400 با شعار «ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر» کارکنان حوزه سلامت شهرستان مهر با همکاری درون و برون بخشی، اقداماتی با محوریت مقابله با بیماری کووید19 انجام دادند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس این شبکه، تهیه و انتشار پست ها، پیام ها و فیلم های آموزشی در فضای مجازی، توزیع کتابچه های آموزشی تغذیه سالم و راهنمای پیشگیری و مراقبت کووید19 در میان گروه های هدف و ارائه در درب منازل بیماران را از اقدامات انجام شده در هفته سلامت امسال عنوان کرد.

 

«سیدحسن خلیلی» برپایی میز ارائه پمفلت و بروشورهای آموزشی در محل ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، نصب پیام های بهداشتی بر روی خودروها و اهدای بسته های حمایتی به بیماران نیازمند، مادران باردار و کودکان دچار سوء تغذیه با همکاری بسیج سپاه پاسداران، کمیته امداد امام خمینی (ره) و کانون خادمیاران رضوی این شهرستان را از دیگر اقدامات برشمرد.

 

او گفت: استقرار تیم های سیار نمونه گیر کرونا در مناطق مختلف شهرستان مهر با هدف بیماریابی سریع تر و برگزاری کلاس های آموزشی نمونه گیری و تست سریع کرونا ویژه دواطلبان بسیجی سپاه و تعدادی از پزشکان و دندانپزشکان نیز از برنامه های اجرایی در این شهرستان بود.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان مهر افزود: استفاده از ظرفیت همکاری سفیران و داوطلبان سلامت در ارتقای آگاهی عمومی و تقدیر از همکاری آنان، تشدید بازدیدها و مراقبت ها در زمینه مقابله با شیوع ویروس کرونا و برگزاری پویش همگانی سفره سالم با هدف معرفی غذای سالم و در مسیر نذر آگاهی نیز از دیگر اقدامات در هفته سلامت بود.

 

او در ادامه افزود: واحدهای آموزش و ارتقاء سلامت، بهبود تغذیه، مبارزه با بیماریهای واگیر و غیر واگیر، سلامت محیط و کار، سلامت خانواده و جمعیت، سلامت روان و مدیریت غذا و داروی شبکه بهداشت و درمان مهر با همراهی کارکنان مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه ها و خانه های بهداشت، برنامه عملیاتی ویژه هفته سلامت سال 1400 را اجرا کردند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/08
تعداد بازدید:
96
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal