سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
برگزاری دومین نشست غیرحضوری صاحبان صنایع غذایی شهرستان مهر
بررسی موانع تولید، هدف و محوریت اصلی این نشست ها

دومین نشست غیرحضوری صاحبان صنایع غذایی شهرستان مهر به صورت وبینار و با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و مسوول واحد کنترل موادغذایی شبکه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: بر اساس برنامه استراتژیک حوره غذا و با توجه به لزوم برگزاری نشست های هم اندیشی با صاحبان و مسوولان فنی صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، این نشست به صورت وبینار برگزار شد.

«سیدحسن خلیلی» افزود: هدف و محوریت این نشست ها، بررسی موانع تولید و نقاط قوت و قابل ارتقاء در صنایع غذایی و حوزه نظارتی غذای شهرستان مهر است که با حضور کارفرمایان و مسوولان فنی واحدهای تولید، بسته بندی و نگهداری مواد غذایی ، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی این شهرستان برگزار می شود.

او اضافه کرد: در دومین نشست غیرحضوری صاحبان صنایع غذایی شهرستان مهر، علاوه بر بررسی موانع تولید و بیان انتظارات بین واحدهای تولیدی و حوزه غذای شبکه بهداشت و درمان، بر ضرورت اجرای دستورالعمل های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه بیماری کووید19 تاکید و از واحدهای تولیدی و مسوولان فنی برتر سال 1399 تقدیر شد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/31
تعداد بازدید:
82
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal