سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر
تکمیل ظرفیت تخت های بخش خاکستری بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهر
.

رئیس بیمارستان شهرستان مهر: 100 درصد  تخت های بخش خاکستری و 30 درصد از ظرفیت تخت های بخش خاکستری پشتیبان در این بیمارستان؛ تکمیل شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهر «هادی اکبری» با اظهار نگرانی از روند رو به رشد مبتلایان به ویروس کرونا گفت: ظرفیت بخش خاکستری بیمارستان شهرستان مهر تکمیل شده است؛ تعداد قابل توجهی از مراجعین به صورت سرپایی معاینه و جهت ادامه روند درمان در خانه قرنطینه شده اند.

او ادامه داد:  30 درصد از ظرفیت بخش خاکستری پشتیبان ؛ اشغال شده است و اگر این روند ادامه داشته باشد، پیش بینی می شود در کمتر از 3 روز آینده ظرفیت پذیرش بیمار بستری مبتلا به کرونا ویروس در این بخش نیز، تکمیل شود.

رئیس بیمارستان شهرستان مهر تاکید کرد: عدم حضور در اجتماعات، برگزار نکردن دور همی های دوستانه و خانوادگی، زدن ماسک و شست و شوی صحیح دست می تواند گام های موثری در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا باشد.

اکبری در پایان با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: در صورت ادامه ی روند پیش رو و عدم همکاری مردم در قطع زنجیره انتقال این بیماری، ارائه خدمت به مبتلایان نیازمند به دریافت خدمات بستری، سخت خواهد شد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/26
تعداد بازدید:
187
نویسنده:
محیا پیام
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal