سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
انجام برنامه آموزش بسته خدمتی تغذیه و سلامت جوانان شهرستان مهر با محوریت مقابله با کرونا
آموزش جوانان رده سنی 19 تا 30 سال

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از آموزش جوانان رده سنی 19 تا 30 سال این شهرستان در زمینه نقش تغذیه و بهبود سبک زندگی برای مقابله با بیماری کووید19 و بیماریهای غیرواگیر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سید حسن خلیلی» گفت: دانشجویان، سربازان فرماندهی نیروی انتظامی و حوزه های مقاومت بسیج سپاه و طلاب حوزه علمیه خواهران و برادران این شهرستان، روش های اصلاح الگو و عادات غذایی، بهبود کیفیت تغذیه و تامین انرژی و ریز مغذی ها را آموزش دیدند.

او افزود: واحد بهبود تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، بر اساس دستورالعمل گروه بهبود تغذیه جامعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و با برگزاری وبینارها، نشر متون آموزشی در گروه های مجازی و در چند نشست حضوری که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، به جوانان گروه سنی 19 تا 30 سال این شهرستان، آموزش های لازم را ارائه داد.

 

خلیلی اضافه کرد: اهداف اصلی از اجرای برنامه آموزش بسته خدمتی تغذیه و سلامت جوانان، آموزش راه های ارتقاء سلامت و مقابله با بیماری های واگیر مانند کووید19 و پیشگیری از بیماریهای غیرواگیر مانند دیابت، چاقی، چربی خون و کمبود ریزمغذی ها بود.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان مهر در ادامه گفت: این برنامه جامع آموزشی، پس از تدوین برنامه عملیاتی در کمیته های درون و برون بخشی که با حضور رؤسا و نمایندگان فرماندهی سپاه و نیروی انتظامی، دانشگاه پیام نور «گله دار»، موسسه آموزش عالی «پارس»، حوزه های علمیه و مسوولان مرتبط در ستاد این شبکه، انجام شد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/22
تعداد بازدید:
102
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal