سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
اظهار نگرانی از خیز کرونا در سفرهای نوروزی، در نشست پایانی سال 1399 اعضای ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر
ضرورت حمایت شهرداری ها از داوطلبان سلامت

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، در جلسه پایانی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر در سال 99، از خیز شیوع ویروس کرونا در سفرهای نوروزی به شهرستان های جنوب فارس، اظهار نگرانی نکرد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سیدحسن خلیلی»، با قدردانی از همراهی مردم این شهرستان در رعایت پروتکل های بهداشتی و خودداری از برگزاری مراسم، گفت: وضعیت شیوع ویروس کرونا و رنگ بندی شهرستان مهر از نارنجی به زرد تغییر یافته است، اما این تغییر، نباید موجب سستی در اجرای محدودیت های کرونایی شود.

 

او با اشاره به اینکه محدودیت های کرونایی برای مشاغل غیرضروری، همچنان پابرجاست، افزود: تجمع ها و سفرهای نوروزی به ویژه سفر به شهرستان های جنوب فارس، عامل اصلی انتقال بیماری کووید19 از مناطق پرخطر به شهرهای با خطر کمتر، محسوب می شود.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر، از رییس و اعضای شورای تامین و ستاد مدیریت کرونای این شهرستان در پیشبرد اهداف نظام سلامت قدردانی و اضافه کرد: براساس مصوبه چهاردهمین نشست قرارگاه عملیاتی طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی»، حمایت شهرداری های این شهرستان از داوطلبان سلامت، برای تداوم همکاری در برنامه های مقابله با کووید19، ضروری است.

خلیلی، در ادامه، از اجرای طرح حمایتی فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان مهر در اعیاد شعبانیه خبر داد و گفت: این فرماندهی با ارائه بسته های معیشتی و بهداشتی، حوزه سلامت را در زمینه قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، یاری می کند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/27
تعداد بازدید:
66
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal