سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
اجرای طرح «کوچ» در شهرستان مهر
کودکان و نوجوانان در سنین پنج تا 18 سال، گروه هدف اصلی در طرح کوچ

طرح مشترک پیشگیری و کنترل اضافه وزن و چاقی در کودکان و نوجوانان، موسوم به طرح «کوچ»، با همکاری واحد بهبود تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر و ادارات آموزش و پرورش این شهرستان اجرا می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: برنامه های طرح کوچ با هدف کاهش و توقف اضافه وزن و چاقی در کودکان و نوجوانان، افزایش دسترسی به خدمات و سواد تغذیه ای و آگاهی بخشی به خانواده ها و کودکان و نوجوانان در زمینه روش های بهبود و اصلاح زندگی انجام می شود.

 

«سیدحسن خلیلی» با اشاره به کودکان و نوجوانان در سنین پنج تا 18 سال به عنوان گروه هدف اصلی این طرح، افزود: در گروه ها و کلاس های مجازی و وبینارهای برگزار شده از سوی ادارات آموزش و پرورش «مهر» و «گله دار»، بستر ارتقاء آگاهی تغذیه ای معلمان، دانش آموزان و والدین با ارائه پیام ها، فیلم ها و محتواهای آموزشی تهیه شده از سوی واحد بهبود تغذیه فراهم شده است.

 

او با تاکید بر لزوم همکاری دو دستگاه خدمت رسان شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش برای دستیابی به هدف، اضافه کرد: رابطان آموزشی مدارس و مراقبان سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، دانش آموزان دچار اضافه وزن و چاقی را شناسایی و برای دریافت مشاوره های تخصصی به واحد بهبود تغذیه معرفی می کنند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/25
تعداد بازدید:
117
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal