سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
ویروس کرونا همچنان جان مردم شهرستان مهر را تهدید می کند
جان باختن دو شهروند دیگر در یک هفته

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر هشدار داد: عادی پنداری ها، منجر به شیوع بیش از پیش بیماری کووید19 و جان باختن دو شهروند دیگر در یک هفته اخیر شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سیدحسن خلیلی» با اعلام آمار 833 نفری مبتلایان شناسایی شده، گفت: تجمع ها و دورهمی های خانوادگی به ویژه در هوای سرد که در محیط های بسته منازل و محافل صورت می گیرد، بزرگترین عامل شیوع ویروس کرونا و تهدید کننده جان مردم محسوب می شود.

او با ضروری شمردن مراجعه افراد دارای علائم و در تماس با مبتلایان به کووید19 به مراکز بهداشتی درمانی برای انجام تست کرونا، افزود: تعدادی از شهروندان که دارای علائم ابتلا به کرونا هستند، بدون مراجعه به مراکز تشخیص کووید19 و رعایت اصول قرنطینه خانگی، به شیوع بیماری در جامعه دامن می زنند.

خلیلی اضافه کرد: کیت های تست سریع موجود در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان مهر، در تشخیص به موقع و قطع زنجیره این بیماری کمک می کند و به درخواست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، کیت های تشخیصی مورد نیاز، از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز تامین می شود.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر با اعلام آمار بی سابقه 90 نفری در قرنطینه خانگی، گفت: سهل انگاری و عادی پنداری ها، منجر به شیوع پیش رونده بیماری کووید19 و افزایش شمار جان باختگان می شود، به گونه ای که در یک هفته اخیر دو شهروند دیگر را در اثر ابتلا به این بیماری از دست داده ایم.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/21
تعداد بازدید:
161
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal