سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
ارزیابی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان مهر
رهگیری بیماری، مهم ترین گام برای رسیدن به اهداف

نماینده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، توانمندی ها و نقاط قابل ارتقای شهرستان مهر در مدیریت و کنترل بیماری کووید19 به شیوه محله محور را بررسی کرد.

 
 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «ماندانا دره شور زاده» با قدردانی از همکاری درون و برون بخشی در شهرستان مهر در زمینه اجرای طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی»، گفت: حال که مراحل مقدماتی طی شده و زیرساخت ها فراهم شده است، رهگیری بیماری، مهم ترین گام برای رسیدن به اهداف این طرح محسوب می شود.

 
 
 

او در نشست هم اندیشی ستاد مدیریت کرونای شبکه بهداشت و درمان مهر که با حضور اعضای قرارگاه عملیاتی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تشکیل شد، با ابراز رضایت از امتیاز صد درصدی شهرستان مهر در بخش رهگیری، یکسان سازی سطح آموزش اعضای تیم ها و ترسیم درختواره ها برای بیماریابی سریع و صحیح را به عنوان نقاط قابل ارتقا در زمینه کنترل شیوع ویروس کرونا برشمرد.

 
 
 

نماینده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، بر اساس چک لیست پایش طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، اقدامات و مستندات تیم های آموزش و اطلاع رسانی، مراقبتی، حمایتی و نظارتی شهرستان مهر را بررسی و عملکرد مرکز خدمات جامع سلامت شهر «خوزی» در زمینه اجرای این طرح را ارزیابی کرد.

در این ارزیابی و نشست هم اندیشی، بخشدار «مرکزی»، شهردار «مهر»، جانشین فرمانده سپاه و نماینده جمعیت هلال احمر شهرستان مهر، اقدامات انجام شده از آغاز طرح مدیریت و کنترل بیماری کووید19 به شیوه محله محور تاکنون و اقدامات در حال اجرا را عنوان کردند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/15
تعداد بازدید:
197
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal