سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
دیدار مدیران حوزه سلامت شهرستان مهر با مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان
بررسی راهکارهای هم افزایی در ارائه خدمات از سوی دو دستگاه خدمت رسان

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از نخستین نشست هم اندیشی مدیران حوزه سلامت این شهرستان با مدیرعامل جدید شرکت پالایش گاز پارسیان با هدف ارتقای همکاری بین بخشی این دو دستگاه خدمت رسان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سیدحسن خلیلی» گفت: در دیدار با مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان که بزرگترین شرکت صنعتی در جنوب فارس محسوب می شود، راهکارهای هم افزایی در ارائه خدمات از سوی این دو دستگاه اجرایی بررسی شد.

او افزود: در این نشست هم اندیشی، شرایط کنونی شهرستان مهر از نظر شیوع ویروس کرونا و شمار کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان و شرکت های تابعه که به بیماری کووید19 مبتلا شده اند و اقدامات نظارتی، حمایتی، مراقبتی و درمانی انجام شده برای مبتلایان و خانوار آنها عنوان شد.

 

خلیلی اضافه کرد: در نخستین نشست هم اندیشی با مدیرعامل جدید شرکت پالایش گاز پارسیان، انتظارات، نقاط ضعف و قوت و تعهدات این دو دستگاه خدمت رسان نسبت به یکدیگر بر اساس تفاهم نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت نفت، عنوان و در زمینه همکاری دو جانبه تجدید میثاق شد.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر، وضعیت مناسب این شهرستان از نظر کنترل شیوع ویروس کرونا را حاصل همگامی مردم، مسوولان و شرکت های صنعتی پر جمعیت این شهرستان دانست و تاکید کرد: اگر دچار سهل انگاری و عادی پنداری در زمینه بیماری کووید19 شویم، بی تردید موج دیگری از این بیماری رقم می خورد.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان نیز با قدردانی از مدافعان سلامت در سنگر مقابله با کرونا، گفت: مدیران و کارکنان این شرکت، ضمن اجرای مقررات ویژه صنایع بزرگ و مناطق عملیاتی در بحران همه گیری کرونا، همسویی با حوزه سلامت در اقدامات پیشگیرانه کووید19 را از وظایف سازمانی و مسوولیت فردی و اجتماعی خود می دانند.

مهندس «علمدار بابایی» با پیشنهاد سنجش میزان اثر بخشی اقدامات کنترلی شیوع کرونا در یک مطالعه و تحقیق بومی سازی شده از سوی کارشناسان مربوطه، افزود: ارتقای خدمات و تجهیزات بهداشتی، درمانی و اورژانس و استقرار پزشکان متخصص، شهرستان مهر را به یک اهرم قوی در ارائه خدمات سلامت حتی به شرکت های پارس جنوبی تبدیل می کند.

در این دیدار، رییس و مدیر داخلی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س)، معاون بهداشتی و مسوول واحد طب کار شبکه بهداشت و درمان و مدیر منابع انسانی، رؤسای درمانگاه طب صنعتی، روابط عمومی و ایمنی و آتش نشانی و مسوول بهداشت صنعتی شرکت پالایش گاز پارسیان حضور داشتند و نظرات تخصصی در زمینه اعتلای سطح کیفی و کمی خدمات را ارائه کردند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/06
تعداد بازدید:
189
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal