سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
بازدید از واحدهای تولید مواد غذایی شهرستان مهر در بسیج ملی تغذیه
بررسی وضعیت فنی و بهداشتی واحدهای تولید مواد غذایی در بسیج ملی تغذیه

کارشناس کنترل مواد غذایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از بازدید مشترک رییس و کارکنان شبکه از واحدهای تولید، بسته بندی و نگهداری مواد غذایی این شهرستان در یازدهمین بسیج ملی تغذیه خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، مهندس «سارا جعفری سارویی» گفت: از برنامه های این شبکه در بسیج ملی تغذیه با شعار «تغذیه سالم برای پیشگیری از کرونا»، بررسی وضعیت فنی و بهداشتی واحدهای تولیدی و سلامت محصولات غذایی است.

 

او افزود: در بازدید از کارگاه های تولیدی ارده و محصولات ارده و سردخانه دو مداره نگهداری مواد غذایی شهرهای «وراوی» و «خوزی»، اقدامات کنترلی و پیشگیرانه کووید19، بهداشت و ایمنی خطوط تولید و نگهداری مواد غذایی، بر اساس چک لیست اداره نظارت بر مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز بررسی شد.

 

این کارشناس ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی اضافه کرد: در بازدیدها، نشانگرهای رنگی درج شده بر روی برچسب مواد اولیه و محصولات نهایی با ضابطه برچسب گذاری مواد غذایی سازمان غذا و دارو مطابقت داده شد و میزان قند، نمک و چربی در ارده و محصولات ارده که از محصولات غذایی سلامت محور محسوب می شوند ارزیابی شد.

جعفری سارویی با اشاره بر اینکه صنایع غذایی شهرستان مهر در سطح مطلوبی از وضعیت بهداشتی هستند، گفت: در این بازدیدها، مسوولان واحد بهبود تغذیه و حوزه های غذا و دارو، رییس شبکه بهداشت و درمان را همراهی کرده و توصیه های فنی در زمینه ارتقای سطح کیفی محصولات را به کارفرمایان و مسوولان فنی این واحدها ارائه کردند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/24
تعداد بازدید:
180
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal