سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
انجام 690 بازدید از آغاز طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی» از سوی تیم های نظارتی شهرستان مهر
انجام اقدامات پیشگیرانه و کنترل شیوع ویروس کرونا به شیوه محله محور

مسوول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از تداوم اقدامات تیم های نظارتی شهرستان مهر در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سید عبدالوهاب موسوی» گفت: تیم های نظارتی شامل بازرسان بهداشت محیط و داوطلبان بسیجی، جمعیت هلال احمر و سفیران سلامت هستند که در بخش های «مرکزی»، «گله دار»، «وراوی» و «اسیر» اقدامات پیشگیرانه و کنترل شیوع ویروس کرونا به شیوه محله محور را انجام می دهند.

 

او افزود: از آغاز مرحله اجرایی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تاکنون و براساس چک لیست های مربوطه، 690 بازدید از منازل، اماکن و صنوف مختلف انجام شده است که بازرسان بهداشت محیط نواقص بهداشتی را پیگیری کرده و در صورت بروز تخلف بهداشتی، اقدامات قانونی را انجام می دهند.

موسوی با اشاره به تدوام بازدیدها از سوی تیم های نظارتی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان مهر، اضافه کرد: در بازدید از صنوف، در زمینه 39 تخلف بهداشتی، اخطارهای قانونی صادر و یک واحد صنفی متخلف تعطیل شده است.

 

او، آموزش راه های مقابله با شیوع ویروس کرونا به مردم و صاحبان صنوف در حین بازرسی، گندزدایی منازل مبتلایان به بیماری کووید19 و نظارت بر تغسیل و تدفین جانباختگان ناشی از کرونا را از دیگر خدمات اعضای تیم های نظارتی شهرستان مهر برشمرد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/24
تعداد بازدید:
163
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal