سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
ارزیابی عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در اجرای طرح شهید حاج « قاسم سلیمانی»
تاکید بر بیماریابی به موقع با انجام تست های سریع

نماینده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، توانمندی و نیازمندی های شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در مدیریت و کنترل بیماری کووید19 به شیوه محله محور را بررسی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، دکتر «کرم توانی» با قدردانی از همسویی مدیر و کارکنان این شبکه در پیشبرد اهداف حوزه سلامت و اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، نقش کارکنان حوزه بهداشت را در مقابله با شیوع ویروس کرونا بسیار موثر دانست.

او براساس چک لیست مربوطه، هماهنگی های درون و برون بخشی، آموزش به تیم های مراقبتی، حمایتی و نظارتی را بررسی کرد و مستندسازی همه اقدامات انجام شده از سوی ستاد شبکه بهداشت و درمان مهر و مراکز خدمات جامع سلامت در اجرای این طرح را ضروری برشمرد.

 

نماینده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، بر نظارت مستمر از سوی تیم های مربوطه، پیگیری افراد در تماس با مبتلایان به بیماری کووید 19 و بیماریابی به موقع با انجام تست های سریع، تاکید کرد.

دکتر توانی در نشست هم اندیشی با رییس، معاون بهداشتی و مسوولان واحدهای ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، با ارزیابی نیازمندی و توانمندی های حوزه بهداشت این شهرستان در مدیریت و کنترل کووید19، موانع ارئه خدمت را با هدف عنوان کردن در کمیته برنامه ریزی معاونت بهداشت دانشگاه بررسی کرد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/20
تعداد بازدید:
203
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal