سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر
تجلیل شهردار مهر از رئیس و کادر درمان بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر
.

مهندس «شیبانی» با حضور در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر، از رئیس و کادر درمان این بیمارستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر، شهردار این شهرستان؛ کادر بهداشت و درمان را مبارزان خط اول نامید و با تجلیل از پرستاران‌ گفت: این مقام موهبتی است ارزشمند که خداوند در روح مردان و زنان شایسته به ودیعه گذاشته است.

او در ادامه افزود: شهرداری این شهرستان آماده همکاری با مدیران ارشد بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان در اجرای پروژه های عمرانی‌ و سایر طرح های مشترک می باشد.

رئیس بیمارستان شهرستان مهر با تقدیر از حضور شهردار و همراهانش به ارائه گزارشی از مهمترین فعالیت های این مرکز درمانی در بحران کووید پرداخت و اظهار کرد: بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر با دارا بودن متخصصین پزشکی و نیز کادر پرستاری کارآمد تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات ایمن و اثر بخش به مددجویان به کار گرفته است.

مهندس «هادی اکبری» اعلام کرد: با بررسی های انجام شده، 25 بیمار دیالیزی در سطح شهرستان شناسایی شده است که به زودی شاهد راه اندازی بخش دیالیز در بیمارستان شهرستان مهر خواهیم بود.

در ادامه مهندس «کشاورز» رییس شورای شهرستان مهر با یادآوری یاد و خاطره ی شهدای مدافع سلامت گفت: پرستاری و رشادت های پرستاران در این مقام خصوصا در بحران کرونا، به خوبی تببین کننده ی معنای شغل پرستاری در بین مردم شده است.

در این دیدار رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، اعضا شورای شهر و کارکنان شهرداری، شهردار را همراهی کرده و با اهدای لوح و هدایا از پرستاران تقدیر کردند.


پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/10
تعداد بازدید:
294
نویسنده:
محیا پیام
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal