سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
شهرستان مهر در مرحله اجرایی طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی»
فاز اجرایی طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی» با همکاری 436 فرد آموزش دیده

 مسوول واحد آموزش ضمن خدمت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر از فاز اجرایی طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی» با همکاری 436 فرد آموزش دیده در قالب تیم های مراقبتی، حمایتی و نظارتی در این شهرستان خبر داد.

 
 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، «سکینه ابراهیمی» گفت: مهم ترین آموزش های ارائه شده به داوطلبان شامل معرفی بیماری کووید19، روش های صحیح استفاده از ماسک، گندزدایی و قرنطینه، اهمیت سلامت محیط در زمان شیوع بیماری، نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی و تدفین بهداشتی جانباختگان است.
 

او افزود: پس از شرکت کردن داوطلبان در دوازده جلسه آموزشی، برای افرادی که حد نصاب نمره آزمون نهایی را دریافت کردند کارت های فعالیت صادر شد و از مجموع 436 نفر آموزش دیده دارای کارت صلاحیت، 182 نفر از نیروهای بسیجی سپاه، صد و شانزده نفر از کارکنان حوزه سلامت، 90 داوطلب سلامت و چهل و هشت نفر از جمعیت هلال احمر هستند.

 

ابراهیمی اضافه کرد: مرحله آموزش این طرح مدیریت و کنترل کووید19 به شیوه محله و خانواده محور، با محوریت واحد آموزش ضمن خدمت و با همکاری فرماندهی سپاه و جمعیت هلال احمر، مسوولان واحدهای بهداشت محیط، آموزش سلامت و مبارزه با بیماریهای واگیر شبکه بهداشت و درمان و نمایندگان مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان مهر طی شد و طرح، وارد فاز اجرایی شده است.

پایان خبر
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/02
تعداد بازدید:
196
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal