سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر
گرامی داشت روز پرستار از سوی اعضای ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر
پرستارانt سپیدجامگان غیور عرصه سلامت

در پنجاهمین نشست ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر، مصادف با زادروز عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) و روز پرستار، از خدمات شایسته پرستاران بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر، رییس شبکه گفت: در آیین گرامی داشت روز پرستار، اعضای ستاد مدیریت کرونای این شهرستان، پرستاران را سپیدجامگان غیور عرصه سلامت به ویژه در کارزار مقابله با کرونا خواندند.

 

«سیدحسن خلیلی» افزود: در پنجاهمین نشست مدیریت کرونا، رییس و مسوول دفتر پرستاری بیمارستان، خواهان ادامه پایبندی مردم و مسوولان به رعایت پروتکل های بهداشتی شدند و مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان نیز، همکاری مردم و همگامی درون و برون بخشی مسوولان را به عنوان عوامل اصلی حفظ وضعیت مطلوب شهرستان مهر در بحران بیماری کووید19 برشمردند.

 

او اضافه کرد: این مراسم با حضور معاون فرماندار، رییس دادگستری و دادستان، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و جمعی از مسوولان شهرستانی برگزار شد و با هماهنگی فرماندهی سپاه، نوجوانان بسیجی پایگاه مقاومت روستای «نورآباد» از توابع بخش «وراوی» سرودی زیبا خواندند و با اهدای لوح سپاس و گل، از پرستاران قدردانی شد.

 

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای شهرستان مهر گفت: ذر بسیاری از مناطق این شهرستان نیز، مردم و مسوولان با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت و سایر مراکز تابعه حوزه سلامت، جایگاه والای پرستاری و خدمات ارزنده مدافعان عرصه سلامت را ارج نهادند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/30
تعداد بازدید:
201
نویسنده:
سارا جعفری سارویی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal